Titles you rated
Mulan IIRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Another Cinderella StoryRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 2.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 2.5
AnastasiaRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.0