Movies
Ratings
512
Home AloneRated ★ 3.0
American History XRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
My Week with MarilynRated ★ 3.0
Never Let Me GoRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Run-OffRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0