Movies
Ratings
65
MinionsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0