Movies
Ratings
126
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
SullyRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 5.0