Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0