Titles you rated
Lust, CautionRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.0
JunoRated ★ 1.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0