Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
SerenityRated ★ 4.0
Two Weeks NoticeRated ★ 3.0
StardustRated ★ 5.0