Titles you rated
MaleficentRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
1 Litre of TearsRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0