Movies
Ratings
89
FluRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0