Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5