Movies
Ratings
101
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Innocent ThingRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 1.0
UnbowedRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
As OneRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0