Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0