Titles you rated
Home AloneRated ★ 3.0
Freddy vs. JasonRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
PainedRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0