Titles you rated
50 First DatesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0