Titles you rated
TransformersRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0