Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 1.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
The PianistRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 5.0