Titles you rated
House of WaxRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 1.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 0.5
Monster HouseRated ★ 1.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
Season of the WitchRated ★ 0.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 1.0
Battle of the WarriorsRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 0.5
ImmortalsRated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 5.0
AlienRated ★ 2.0
StardustRated ★ 3.0