Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 4.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 2.5
RomeoRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0