Movies
Ratings
41
The MartianRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5