Movies
Ratings
415
ViceRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 2.0
BurntRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The HighwaymenRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
State of PlayRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0