Titles you rated
Be With YouRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 1.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5