Movies
Ratings
112
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5