Movies
Ratings
48
The HangoverRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0