Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 1.0
The MummyRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
ClickRated ★ 2.0