Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
HalRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0