Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 2.0