Movies
Ratings
80- FETUSRated ★ 4.0
- Take OffRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The MessageRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
Arthur ChristmasRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0