Titles you rated
Road to BostonRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
NyadRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 2.0