Movies
Ratings
178
Shanghai KnightsRated ★ 1.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 2.0
VolcanoRated ★ 1.0
The Mask of ZorroRated ★ 1.0
Fast & FuriousRated ★ 2.0
Crows Zero IIRated ★ 1.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 1.0
The MechanicRated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 1.0
The TuxedoRated ★ 2.0
Con AirRated ★ 2.0
The FugitiveRated ★ 2.0- Running WildRated ★ 1.0
BeatRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 1.0
Never Back DownRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0