Movies
Ratings
271
The Big ShortRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Mary PoppinsRated ★ 4.0
The ZodiacRated ★ 4.0- SawRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
CollateralRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
TyphoonRated ★ 3.5