Movies
Ratings
121
Spirited AwayRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
City LightsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0