Movies
Ratings
155
Set Me FreeRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Tom and Jerry: The Complete CinemaScope CollectionRated ★ 4.0