Movies
Ratings
121
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0