Titles you rated
30 Days of NightRated ★ 5.0- How Much Do You Love Me?Rated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 5.0
2046Rated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 3.0
Re: BornRated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0