Movies
Ratings
363
FrankensteinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5