Movies
Ratings
25 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 0.5 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 0.5
 UpRated ★ 3.0 UpRated ★ 3.0
 A MuseRated ★ 4.0 A MuseRated ★ 4.0
 Brokeback MountainRated ★ 4.5 Brokeback MountainRated ★ 4.5
 Les MisérablesRated ★ 4.5 Les MisérablesRated ★ 4.5
 HerRated ★ 5.0 HerRated ★ 5.0
 Begin AgainRated ★ 3.0 Begin AgainRated ★ 3.0
 OldboyRated ★ 4.5 OldboyRated ★ 4.5
 The ThievesRated ★ 3.0 The ThievesRated ★ 3.0
 Inside OutRated ★ 4.0 Inside OutRated ★ 4.0
 SnowpiercerRated ★ 4.0 SnowpiercerRated ★ 4.0
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
 The Beauty InsideRated ★ 4.0 The Beauty InsideRated ★ 4.0
 FrozenRated ★ 2.5 FrozenRated ★ 2.5
 MasqueradeRated ★ 2.0 MasqueradeRated ★ 2.0
 Your Name.Rated ★ 4.0 Your Name.Rated ★ 4.0
 The HandmaidenRated ★ 5.0 The HandmaidenRated ★ 5.0
 Assassin's CreedRated ★ 0.5 Assassin's CreedRated ★ 0.5
 StargateRated ★ 0.5 StargateRated ★ 0.5
 Source CodeRated ★ 0.5 Source CodeRated ★ 0.5