Movies
Ratings
58
The MatrixRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5