Titles you rated
Independents' DayRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 4.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 2.5
RampageRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.0
Peter RabbitRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.5
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 3.5
Panda! Go Panda!: Rainy Day CircusRated ★ 5.0
The MegRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Genocidal OrganRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 4.0