Titles you rated
The AnarchistsRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 1.0
Hard BoiledRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Rules of the GameRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
FateRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 1.0