Movies
Ratings
34
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0