Titles you rated
R-PointRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
May 18Rated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0