Movies
Ratings
672
OldboyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 4.0
RamsRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
DangalRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5