Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5