Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Mean StreetsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0