Movies
Ratings
14
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
I WishRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0