Movies
Ratings
355
The Fall GuyRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5
CollateralRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 2.5
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0