Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Reversing RoeRated ★ 4.5
A Year-end MedleyRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & FitchRated ★ 3.5
The Tinder SwindlerRated ★ 3.5