Titles you rated
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
The CallRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Saw VIRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0