Titles you rated
Once in a SummerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Hijack 1971Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
ContactRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 4.0
First ManRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 2.5