Movies
Ratings
1014
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Salmon Fishing in the YemenRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.5